Member Login

Team & Events Calendar

Saturday 20 October 2018
Closed 09:00 - 10:00 Badminton 1, Badminton 2, Badminton 3, Badminton 4, Badminton 5, Badminton 6, Badminton 7, Badminton 8
Sunday 21 October 2018
Closed 09:00 - 10:00 Badminton 1, Badminton 2, Badminton 3, Badminton 4, Badminton 5, Badminton 6, Badminton 7, Badminton 8
KADCA Snr 19:00 - 21:00 Badminton 6, Badminton 7
Monday 22 October 2018
St.Mary's School 09:00 - 15:00 Badminton 1, Badminton 2
Holy Faith School 16:00 - 17:00 Badminton 1, Badminton 2, Badminton 3, Badminton 4, Badminton 5, Badminton 6
KB Coaching 16:30 - 18:00 Badminton 7, Badminton 8
Phoenix Junior BC 18:00 - 20:00 Badminton 1, Badminton 2, Badminton 3, Badminton 4, Badminton 5, Badminton 6, Badminton 7, Badminton 8
BALDOYLE MINI LEAGUE 20:00 - 23:00 Badminton 8
Raheny BC 20:00 - 23:00 Badminton 4, Badminton 5, Badminton 6, Badminton 7
Raheny Smashers 20:00 - 23:00 Badminton 1, Badminton 2, Badminton 3
Tuesday 23 October 2018
Beginner/Improver Course 19:00 - 20:00 Badminton 1, Badminton 2, Badminton 3, Badminton 4, Badminton 5
Baldoyle District BC 20:00 - 23:00 Badminton 4, Badminton 5, Badminton 6, Badminton 7, Badminton 8
KADCA Snr 20:00 - 23:00 Badminton 1, Badminton 2, Badminton 3
Wednesday 24 October 2018
B I Cell 16:30 - 18:00 Badminton 7, Badminton 8
Raheny Smashers Junior 18:00 - 20:00 Badminton 1, Badminton 2, Badminton 3, Badminton 4, Badminton 5, Badminton 6, Badminton 7, Badminton 8
BALDOYLE MINI LEAGUE 20:00 - 23:00 Badminton 4
Raheny BC 20:00 - 23:00 Badminton 5, Badminton 6, Badminton 7
Smiths BC 20:00 - 23:00 Badminton 1, Badminton 2, Badminton 3
Thursday 25 October 2018
Holy Faith School 16:00 - 17:00 Badminton 1, Badminton 2, Badminton 3, Badminton 4, Badminton 5, Badminton 6, Badminton 7, Badminton 8
Phoenix Junior BC 18:00 - 20:00 Badminton 1, Badminton 2
NCC 19:00 - 20:00 Badminton 6, Badminton 7, Badminton 8
Baldoyle District BC 20:00 - 23:00 Badminton 4, Badminton 5, Badminton 6, Badminton 7, Badminton 8
KADCA Snr 20:00 - 23:00 Badminton 1, Badminton 2, Badminton 3
Friday 26 October 2018
St.Mary's School 09:00 - 10:00 Badminton 1, Badminton 2
KADCA JR 17:30 - 20:00 Badminton 1, Badminton 2, Badminton 3, Badminton 4, Badminton 5, Badminton 6, Badminton 7, Badminton 8
BALDOYLE MINI LEAGUE 20:00 - 23:00 Badminton 1, Badminton 2, Badminton 3, Badminton 4, Badminton 5, Badminton 6, Badminton 7, Badminton 8
Saturday 27 October 2018
Leinster Yonex Oktoberfest Graded Event 09:00 - 20:00 Badminton 1, Badminton 2, Badminton 3, Badminton 4, Badminton 5, Badminton 6, Badminton 7, Badminton 8
Sunday 28 October 2018
Leinster Yonex Oktoberfest Graded Event 09:00 - 19:00 Badminton 1, Badminton 2, Badminton 3, Badminton 4, Badminton 5, Badminton 6, Badminton 7, Badminton 8
Monday 29 October 2018
Bank Holiday Closed 09:00 - 23:00 Badminton 1, Badminton 2, Badminton 3, Badminton 4, Badminton 5, Badminton 6, Badminton 7, Badminton 8
Tuesday 30 October 2018
Beginner/Improver Course 19:00 - 20:00 Badminton 1, Badminton 2, Badminton 3, Badminton 4, Badminton 5
Baldoyle District BC 20:00 - 23:00 Badminton 4, Badminton 5, Badminton 6, Badminton 7, Badminton 8
KADCA Snr 20:00 - 23:00 Badminton 1, Badminton 2, Badminton 3
Wednesday 31 October 2018
St. Michaels House 09:30 - 10:30 Badminton 1
Ladies Morning 10:00 - 12:00 Badminton 7, Badminton 8
B I Cell 16:30 - 18:00 Badminton 7, Badminton 8
Raheny Smashers Junior 18:00 - 20:00 Badminton 1, Badminton 2, Badminton 3, Badminton 4, Badminton 5, Badminton 6, Badminton 7, Badminton 8
Kerala BC 20:00 - 23:00 Badminton 4
Raheny BC 20:00 - 23:00 Badminton 5, Badminton 6, Badminton 7
Smiths BC 20:00 - 23:00 Badminton 1, Badminton 2, Badminton 3

About this squash & tennis court reservation system

mycourts ® is a Registered Trademark of HBI Consulting Ltd
Copyright © 2005-2018 HBI Consulting Ltd